Samsung hervat uitrol van One UI 7.0 (Android 15) voor Galaxy S24-serie

Samsung is gisteren opnieuw begonnen met het uitrollen van de One UI 7.0-update op basis van Android 15 voor de Galaxy S24-serie. De uitrol werd eerder gepauzeerd vanwege een kritiek probleem in de oorspronkelijke firmware, maar het bedrijf rolt nu een nieuwe firmwareversie uit waarin het probleem verholpen zou zijn.

De update is op dit moment live in Samsung’s thuisland Zuid-Korea en zal binnenkort ook andere markten bereiken. Gebruikers kunnen de update herkennen aan het buildnummer S928NKSU4BYD9. Of deze update ook zal worden aangeboden aan gebruikers die hun toestel al hebben geüpdatet vóór de pauze, is nog niet bevestigd.

Als je van plan bent je Galaxy S24, S24+ of S24 Ultra voor het eerst te updaten naar One UI 7, wordt aangeraden om tijdelijk de vergrendelschermbeveiliging uit te schakelen, om te voorkomen dat je dezelfde bug ondervindt als in de oorspronkelijke update. De nieuwe update lijkt stabiel te zijn, maar beter voorkomen dan genezen.

Hopelijk kan Samsung nu het schema voor de One UI 7-uitrol hervatten en de update voor het einde van de maand naar meer toestellen brengen, zoals eerder beloofd. In elk geval hopen we dat One UI 7 vóór mei wereldwijd beschikbaar is voor de Galaxy S24-serie, Galaxy Z Fold 6 en Galaxy Z Flip 6.

Je ontvangt automatisch een melding zodra One UI 7 beschikbaar is voor jouw toestel. Als je niet wilt wachten, kun je handmatig controleren op updates via Instellingen » Software-update. De One UI 7-firmware is ook beschikbaar in het SamMobile-archief.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *