3 exclusieve AI functies voor iPhone 16

Apple logo

Apple maakt gebruik van de generatieve ai functies (goed of slecht) voor een aantal jaren op haar Pixel telefoons, en het is gemeld dat apple zal hetzelfde doen met de volgende generatie iphones.

Bloomberg’s Mark Gurman voor het eerst gemeld in oktober dat apple experimenteert met verschillende ideeen met betrekking tot ai die kunnen worden geintegreerd in de iPhone 16 hardware, de volgende generatie iOS, of beide.Nu, tech tellers @tech_reve meldt dat apple werkt aan het maken van Siri “apple’s meest krachtige killer ai app” voor de volgende generatie iphones en later.
3 geruchten over de iPhone 16 exclusieve AI functies
In zijn rapport van oktober, Gurman kwam met een aantal concrete ideeen die apple zou kunnen ontwikkelen voor de iPhone 16 of iOS 16, of beide.Het is niet zeker hoeveel van deze functies zijn exclusief voor de iPhone 16 en hoeveel worden uitgevoerd op een cloud-platform, ongeacht het apparaat.Hier zijn enkele van de belangrijkste functies die apple kan ontwikkelen:

Verbeterde informatie applicatie en Siri’s vermogen om vragen te stellen en automatisch complete zinnen te maken.

Automatisch gegenereerde afspeellijsten van apple music.

Help bij het schrijven in de pas-app of maak automatisch slideshows in Keynote.

Deze zijn niet zo uitgebreid of krachtig als de ai-opties op de Pixel die google b momenteel heeft.Met google kunt u bijvoorbeeld snel samenvattingen van nieuws genereren en foto’s bewerken als een ps, met slechts uw vinger.Of je nu van deze functies houdt of niet (en er zijn veel redenen om dat niet te doen), ze zijn krachtiger dan wat apple aan het ontwikkelen is.
Maar zoals altijd, we moeten op zijn minst wachten tot WWDC 202 om echt te begrijpen hoe apple ’s ai plan eruit ziet.

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *