{{ numbers }}
{{ singletotal }} €
Afrekenen
PA-1700-02

Opmerking: Zorg ervoor dat het door u bestelde product compatibel is met het merk, model en onderdeelnummer van uw apparaat.

PA-1700-02 Adapter voor Acer S220HQL G196WL S190WL

Rate: Gratis verzending

Acer PA-1700-02 adapter voor uw apparaat. Deze adapter voldoet aan alle Europese richtlijnen en is de perfecte vervanging van uw originele PA-1700-02 adapter. Voorzien van 12 maanden garantie. Bij aanschaf van deze PA-1700-02 adapter heeft u 30 dagen de tijd de adapter te ruilen of te retourneren. Razendsnelle verzending!

  • Conditie: Nieuw
  • Productcode: DEL17563
  • Merk: Acer
  • Ingangsspanning: 100-240V 1.8A 50-60Hz
  • Output voltage: 19V 1.58A/2.1A 40W
  • Uitgangsvermogen:40W
  • Afmetingen:5.5*1.7mm
  • Onderdeelnummer (p/n): PA-1700-02
  • Garantie: 12 maanden garantie en 30 dagen geld terug
Onze prijs: € 29.93

op voorraad en direct leverbaar!

Aantal:
Staffelkorting of zakelijke offerte nodig? Contacteer ons

Deze Acer PA-1700-02 adapter is compatibel met adapter modellen Acer S220HQL G196WL S190WL. Gemaakt onder strikte kwaliteitscontrole, is de adapter getest en gecertificeerd om veilig te zijn voor u en uw apparaat. Bij aankoop van dit product, krijgt u een garantie van 12 maanden en kunt u deze binnen 30 dagen na aankoop aan ons retourneren voor een volledige terugbetaling van het aankoop bedrag.

Technische Specificaties:

SKU KIESACCUDEL17563
Garantie 12 Maanden,30-Dagen Geld-Terug Garantie
Geschikt voor toepassing Laptop adapter
Categorie AC adapters
Capaciteit 100-240V 1.8A 50-60Hz
Voltage 19V 1.58A/2.1A 40W
Artikelconditie Nieuw
Merk Acer
Connector/plug: 5.5*1.7mm

Dit product is compatibel met:

  • PA-1700-02

Dit product is geschikt voor de:

Acer ADS-40SI-19-3 19030G ADS-40SG-19-3 19030G
Acer S220HQL G196WL S190WL
Acer Aspire One 360 (D260)
Acer Aspire One 522
Acer Aspire One 722
Acer Aspire One D270
Acer Aspire One E100
Acer Aspire One D255E
Acer Aspire One AOD255 Series
Acer Aspire One AOD255-A01B/B
Acer Aspire One AOD255-A01B/K
Acer Aspire One AOD255-A01B/W Acer Aspire One AOD257 Series Acer Aspire One AOD257-N57DQbb
Acer Aspire One AOD257-N57DQkk
Acer Aspire One AOD257-N57DQrr
Acer Aspire One AOD257-N57DQws Acer Aspire One AOD260 Series Acer Aspire One AOD260-2DGss
Acer Aspire One AOD260-2Dpu
Acer Aspire One D255 Series
Acer Aspire One D255-1134
Acer Aspire One D255-1203
Acer Aspire One D255-2107
Acer Aspire One D255-2136
Acer Aspire One D255-2184
Acer Aspire One D255-2256
Acer Aspire One D255-2301
Acer Aspire One D255-2331
Acer Aspire One D255-2333
Acer Aspire One D255-2509
Acer Aspire One D255-2670
Acer Aspire One D255-2691
Acer Aspire One D255-2795
Acer Aspire One D255-2929
Acer Aspire One D255-2934
Acer Aspire One D257
Acer Aspire One D257
Acer Aspire One D257E
Acer Aspire One D260
Acer Aspire One D260
Acer Aspire One D260-2028
Acer Aspire One D260-2097
Acer Aspire One D260-2203
Acer Aspire One D260-2207
Acer Aspire One D260-2344
Acer Aspire One D260-2365
Acer Aspire One D260-23797
Acer Aspire One D260-2380
Acer Aspire OneD260-2440
Acer Aspire One D260-2455
Acer Aspire One D260-2571
Acer Aspire One happy
Acer Aspire One happy2

Veiligheid Eerst

Informatie van Acer PA-1700-02 Adapter

Al onze vervangen voor Acer PA-1700-02 zijn getest en zijn 100% compatibel / passen bij de oorspronkelijke fabrikant.

Deze hoogwaardige Acer PA-1700-02 Laptop adapter is ontworpen met de hoogste controlenormen. Presenteert interne printplaten met slimme chips (bescherming tegen onbalans in de cellen, bescherming tegen thermische lekkage, bescherming tegen overladen, bescherming tegen ontlading, bescherming tegen hoge en lage temperaturen) en milieuvriendelijke materialen zonder lood of kwik. Elke vervangende adapter voor Acer PA-1700-02 was gecertificeerd van CE, UL, ROHS, ISO9001 / 9002 en onderworpen aan strenge veiligheidstests.

Hoe kan ik een adapter kiezen ?

Je zult het nodig hebben bij aankoop van een nieuwe adapter geschikt.

- Stap 1, bepalen van de gewenste output specificaties van de adapter, en DC 9.47A 19V. Het is beter om een adapter voor dezelfde output te kiezen. Als u niet echt hetzelfde vermogen, de prestaties verschil +\-1V\A. Bijvoorbeeld, check out de oude adapter 18.5V 3.5A, kunt u een adapter voor kiezen om de output van 17.5V \ 2.5A of 19.5V \ 4.5A.

- Stap 2, bepaalt het nummer van uw oude voeding, zoals Latitude E6500. Indien u deze informatie ontvangen, dan kunt u online zoeken met een titel als 180W FUJITSU fpcac62w adapter.

- Stap 3, het bepalen van de grootte van de adapter. Type maten zijn gemeten in millimeters.

Acer PA-1700-02 voor uw apparaat. Deze adapter voldoet aan alle Europese richtlijnen en is de perfecte vervanging van uw originele PA-1700-02 adapter. Voorzien van 12 maanden garantie. Bij aanschaf van deze PA-1700-02 adapter heeft u 30 dagen de tijd de adapter te ruilen of te retourneren.

De Laptop adaptervoorziet uw Acer PA-1700-02 laptop weer van stroom en dat voor een voordelige prijs. Bestel vandaag nog uw Acer PA-1700-02adapter en u kunt zo snel mogelijk weer gebruik maken van uw laptop.

Misschien vind je dit interessant