Extra lang werken zonder oplader? Kies voor een Acer S220HQL G196WL S190WL adapter. Deze Acer PA-1700-02 adapter is de beste kwaliteit voor uw geld als vervanging voor uw originele accu. De accu is voorzien van hoge kwaliteit cellen die lange levensduur garanderen.

Acer PA-1700-02 voor Acer S220HQL G196WL S190WL Adapters

PA-1700-02
Specificaties
Merk: Acer
Ingangsspanning: 100-240V 1.8A 50-60Hz
Output voltage: 19V 1.58A/2.1A 40W
Connector/plug: 5.5*1.7mm

Compatible Partnummers
PA-1700-02 DA30D19 ADS-25SG-19-3 19025E
Geschikt voor Apparaten
Acer ADS-40SI-19-3 19030G ADS-40SG-19-3 19030G
Acer S220HQL G196WL S190WL
Acer Aspire One 360 (D260)
Acer Aspire One 522
Acer Aspire One 722
Acer Aspire One D270
Acer Aspire One E100
Acer Aspire One D255E
Acer Aspire One AOD255 Series
Acer Aspire One AOD255-A01B/B
Acer Aspire One AOD255-A01B/K
Acer Aspire One AOD255-A01B/W Acer Aspire One AOD257 Series Acer Aspire One AOD257-N57DQbb
Acer Aspire One AOD257-N57DQkk
Acer Aspire One AOD257-N57DQrr
Acer Aspire One AOD257-N57DQws Acer Aspire One AOD260 Series Acer Aspire One AOD260-2DGss
Acer Aspire One AOD260-2Dpu
Acer Aspire One D255 Series
Acer Aspire One D255-1134
Acer Aspire One D255-1203
Acer Aspire One D255-2107
Acer Aspire One D255-2136
Acer Aspire One D255-2184
Acer Aspire One D255-2256
Acer Aspire One D255-2301
Acer Aspire One D255-2331
Acer Aspire One D255-2333
Acer Aspire One D255-2509
Acer Aspire One D255-2670
Acer Aspire One D255-2691
Acer Aspire One D255-2795
Acer Aspire One D255-2929
Acer Aspire One D255-2934
Acer Aspire One D257
Acer Aspire One D257
Acer Aspire One D257E
Acer Aspire One D260
Acer Aspire One D260
Acer Aspire One D260-2028
Acer Aspire One D260-2097
Acer Aspire One D260-2203
Acer Aspire One D260-2207
Acer Aspire One D260-2344
Acer Aspire One D260-2365
Acer Aspire One D260-23797
Acer Aspire One D260-2380
Acer Aspire OneD260-2440
Acer Aspire One D260-2455
Acer Aspire One D260-2571
Acer Aspire One happy
Acer Aspire One happy2

Hoe kan ik een adapter kiezen ?
Kent u alle functies van elk onderdeel van uw notebook en laptop accessoires, kunt u dagelijks gebruikt? Een van de belangrijkste dingen die we nodig hebben is een laptop AC-adapter met de energie van de batterij of de laptop rechtstreeks verantwoordelijk is.
Je zult het nodig hebben bij aankoop van een nieuwe adapter geschikt.
- Stap 1, bepalen van de gewenste output specificaties van de adapter, en DC 9.47A 19V. Het is beter om een adapter voor dezelfde output te kiezen. Als u niet echt hetzelfde vermogen, de prestaties verschil +\-1V\A. Bijvoorbeeld, check out de oude adapter 18.5V 3.5A, kunt u een adapter voor kiezen om de output van 17.5V \ 2.5A of 19.5V \ 4.5A.
- Stap 2, bepaalt het nummer van uw oude voeding, zoals Latitude E6500. Indien u deze informatie ontvangen, dan kunt u online zoeken met een titel als 40W Acer PA-1700-02 adapter.
- Stap 3, het bepalen van de grootte van de adapter. Type maten zijn gemeten in millimeters.

Alternatieven:
HB4342A1RBC Accu voor Huawei Honor 5 CUN-AL00, CUN-TL00
HYLB-1839C Accu voor Medical equipment
BLN-11 Accu voor Airbus EADS-TH1N BLN-10
P660 Accu voor Nokia G50 5G TA-1358 TA-1390
BP-LP2900/33-01PI Accu voor Getac LI202S DR202S RS2020 S400 V200 ME202C
1745-B1 Accu voor Allen Bradley 1771-DMC1 1745-B1 1747-BA
EB-BG525BBE Accu voor Samsung Galaxy XCover5 G525F G525S
KB-75A Accu voor Kirisun DP480 DP485 DP580 DP585 DP586
AO02XL Accu voor HP ElitePad 1000 G2
BT000296A01 Accu voor Zebra HS3100 BTRY-HS3100-HS1-01
KNB-33L Accu voor Kenwood TK2180 TK3180 TK3185 TK5210 TK5310 TK5410 Radio
CJ1W-BAT01 Accu voor Omron CJ1M CJ1G CJ2M CJ2G CP1E CP1L CP1H
82-149690-01 Accu voor Motorola ET1 Enterprise Tablet
FSP270-60LE Adapters voor FSP Mini ITX/Flex ATX 270W 80 Plus Certified Active PFC
MS29977 Accu voor Drager MS29977